Název

Popis

Dne 21. července 2018 jsme oslavy 140. výročí od založení sboru. Podpořit nás přijeli sbory z obcí Raná a Libočany, které s námi soutěžili v klasickém PÚ a sranda mači. Pro návštěvníky bylo připraveno mnoho akcí, např. hasiči ukázali slaňování ze žebříku a vyprošťování osoby z havarovaného vozidla ve spolupráci se Záchranáři Žatec. Odpoledne jsme oceňovali bývalé členy sboru. Pro nejmenší bylo připraveno lanové centrum, skákací hrad, malování na obličej apod. Své dovednosti ukázali i pan Stehlík ve vystoupení s koněm a dále pan Pospíšil předvedl co dokáže s modely letadel a dronů. Krásné vystoupení ukázali i nejmenší mažoretky BezeVšeho z Postoloprt. Svou práci nám předvedli kynologové za Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje. Na závěr dne nám hasiči z Postoloprt udělali parádní pěnu (nejen pro děti).

Velké DÍKY, za to že si na nás udělali čas, patří HZS Ústeckého kraje ze stanice Žatec, Záchranářům Žatec, z.s., SDH Libočany a SDH Raná, JSDH Postoloprty, Záchranné brigádě kynologů Ústeckého kraje, Mažoretkám BezeVšeho, panu Viktoru Stehlíkovi s koňmi a panu Vladimíru Pospíšilovi s modely letadel.
A na konec poděkování OÚ Žiželice za veškerou podporu.
"SDH Žiželice"
Výsledky PÚ : 1. místo Stará garda Žiželice (35,02), 2. místo SDH Žiželice (47,24), 3. místo SDH Raná (59,79) a 4. místo SDH Libočany (1:02,74)

Období

• 782 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat